Ar jums dažnai nutinka taip, jog išvažiuojate į komandiruotę, mokate už viešbutį, kurą, verslo pietus ir pametate čekius ir sąskaitas? O jūsų buhalteris neduoda jums ramybės ir prašo jas būtinai gauti? 

Ir mums taip dažnai nutikdavo, kol nepradėjome naudoti dokumentų skenavimo programėlių. Jei dar nebandėte šio dokumentų saugojimo ir dalinimosi būdo - būtinai išbandykite. Jums tereikia atlikti kelis paprastus žingsnius:

1. Įdiekite dokumentų skenavimo programėlę savo telefone. (Apie keletą rekomenduojamų išbandyti programėlių skaitykite žemiau).

2. Kai gaunate čekį, sąskaitą ar kitą įmonės dokumentą - tiesiog jį nuskenuokite savo telefonu.

3. Nuskenuotą dokumentą iškart išsiųskite savo buhalteriui arba išsaugokite telefone ir išsiųskite visus per mėnesį surinktus dokumentus vienu kartu. 

Paprasta ir patogu.

Dokumentų originalus išsaugokite ir perduokite buhalterijai jums patogiu laiku. 

Keletas programėlių, kurias siūlome išbandyti.

CAM SCANNER

Cam Scanner programėlė yra nemokama, mėgstama vartotojų  ir pritaikyta naudoti iOS, Android, ir Windows Phone telefonuose. Ši programėlė nesunkiai nuskenuos bet kokį dokumentą ir pavers jį pdf failu. Cam Scanner galima skenuoti dokumentus iš kelių puslapių, juos  išsaugoti, išsiųsti elektroniniu paštu ar  patalpinti į „debesį“. Ji turi puikią OCR (angl. optical character recognition) funkciją, kuri skenuotą dokumentą paverčia tekstiniu failu. 

GENIUS SCAN

Genius Scan yra paprasta naudoti programėlė, kurią galite skenuoti ką tik norite – čekius, sąskaitas, raštelius, eskizus ir panašiai. Programa automatiškai nustato dokumento ribas, jį paryškina ir paverčia pdf failu, kuris  yra išsaugomas telefone. Visus nuskenuotus dokumentus galite išsiųsti ir jais pasidalinti įvairiose kitose programėlėse. Vartotojams Genius Scan patinka, nes ją ypač paprasta naudoti, ji turi pagrindinius vaizdo koregavimo įrankius, yra nemokama ir funkcionali. Veikia iOS, Android ir Windows Phone.

GOOGLE DRIVE

Jei naudojatės dokumentų saugojimo ir sinchronizavimo programėle Google Drive Android telefonuose, tikriausiai žinote, jog ji tinkama ir dokumentų skenavimui. Tereikia paspausti „Add New“ ir pasirinkti „Scan“. Google Drive vartotojams ji patinka, nes nereikia įdiegti papildomos programos, nuskenuoto dokumento kokybė daug geresnė nei nufotografuoto ir jis yra pasiekiamas iš bet kurio vartotojo įrenginio.