FINDIR profesionalų komandą rekomenduoju kaip ypač patyrusią ir niekada nesakančią “neįmanoma”. Ji visada pasiūlo kelis problemos sprendimo variantus ir įvertina kiekvieno varianto pliusus ir minusus.

Tai, kad mūsų finansais FINDIR rūpinasi nuo pačios pirmos įmonės dienos įrodo, kad kompanija sugeba pasiūlyti ir prisitaikyti prie pačių įvairiausių poreikių, nuo tik ką gimusios įmonės su minimalia veikla ir poreikiais iki ilgus metus veikiančios bendrovės.

Niekada neteko nusivilti FINDIR profesionalumu.

Mantas Ažusienis, GM Media direktorius


Džiaugiuosi galėdamas rekomenduoti Mindaugą kaip kvalifikuotą mokesčių ir apskaitos ekspertą.

Mindaugas buvo atsakingas už visą apskaitos ir mokesčių paslaugų teikimą Sony Ericsson Mobile Communications filialui Lietuvoje. 

Pagal grupės apskaitos politiką ir reikalavimus jis laiku ir tiksliai parengdavo vidines ir išorines ataskaitas. Kai reikėdavo apskaitos ar mokesčių konsultacijų, visada kreipdavomės į Mindaugą ir gaudavome greitą ir tikslų atsakymą.

Audrys Leimontas, Sony Ericsson Mobile Communications International filialo vadovas


FINDIR yra kompetentingų profesionalų komanda, kuriai galima patikėti visus apskaitos darbus. 

Mindaugas yra kvalifikuotas lyderis, kuris turi daug patirties dirbant su tarptautinėmis įmonėmis. Jis dažnai padeda mums rasti sprendimus nestandartinėse situacijose.  

FINDIR komanda dirba labai gerai, visos ataskaitos parengiamos tvarkingai ir laiku. Užtikrintai galime sakyti, jog gauname aukštos kokybės apskaitos paslaugas už gerą kainą. Todėl FINDIR yra tikras mūsų verslo partneris.

- Robertas Jasiulevičius, Dviračių arena vadovas