Tinkamas žmogus gali padaryti didžiulę įtaką jūsų verslui, todėl FINDIR darbuotojai turi patirtį, kompetenciją ir profesionalumą reikalingą jūsų tikslams pasiekti. Į kliento verslą žiūrime su tokiu pačiu atidumu ir rūpesčiu kaip į pačių savo, todėl mums nėra neišsprendžiamų problemų.

Ana, Projektų vadovė

ana@findir.lt

Inga, Projektų vadovė

inga@findir.lt

Rūta, Biuro administratorė

ruta@findir.lt

Dalia, Projektų vadovė

dalia@findir.lt

IMG_0776r.jpg

Lolita, Projektų vadovė

lolita@findir.lt

Tatjana, Projektų vadovė

tatjana@findir.lt

Edita, Projektų vadovė

edita@findir.lt

Virginija, Projektų vadovė

virginija@findir.lt

Aušra, Projektų vadovė

ausra@findir.lt